Zľavové kupóny urobia vás študentský život bohatším

23 mája, 2016 0 Comments Zaujímavosti 2452 Views
Zľavové kupóny urobia vás študentský život bohatším

Študentský život je na financie náročný. Určite si vie každý z nás predstaviť, kam by cestoval, keby na to mal, ale i čo všetko by sme si radi kúpili, keby naša študentská peňaženka nebola stále tak prázdna. Je preto dobré vedieť, kde sa dá za nákupy ušetriť. A nielen pokiaľ ide o produkty, ale aj o rôzne služby. Existuje veľmi zaujímavý portál – Zlavovykupon.net, ktorý sa zameriava na to, aby za nás sledoval aktuálne zľavy. Tie potom máme možnosť uplatniť obvykle pomocou zľavových kupónov. Konkrétny zľavový kupón získate samozrejme zadarmo a uplatníte ho pri nákupe. Ako jednoduchý príklad uvediem napríklad zľavový kupón Deichmmann. Potrebujete nové tenisky, topánky, lodičky alebo kabelku či kabelu? Pri nákupe v e-shope Deichmann v hodnote aspoň 25 € dostanete zľavu 5 €. Zľavový kupón získate na stránkach Zlavovykupon.net. Ten potom uplatníte priamo pri nákupe. V nákupnom košíku Deichmann pridáte číslo zľavového kupónu do vašej objednávky.

Toľko zliav na jednom mieste ste ešte nevideli

Projekt Zlavovykupon.net je najväčším serverom so zľavovými a akciovými ponukami na Slovensku. Na stránkach nájdete aktuálne zľavy a ponuky od 1091 obchodov. Využiť máte možnosť 1226 akciových ponúk, k dispozícii je 535 zľavových kupónov. Naviac dostávate šancu získať rôzne vzorky tovaru a služieb zadarmo, či sa zúčastniť zaujímavých súťaží.

Na čom potrebujú šetriť študenti?

Milujete cestovanie? Začnite šetriť na cestovaní nie tým, že si ho vo výsledku nedoprajete, ale tým, že budete cestovať lacnejšie. Na stránkach projektu Zlavovykupon.net nájdete mnoho možností, ako sa ubytovať či cestovať lacnejšie. Ušetriť máte šancu aj za vzdelávanie či knihy. Medzi obľúbenými obchodmi zapojenými do projektu Zľavového portálu nechýba Martinus.sk. Chcete si vyraziť s kamarátmi na poriadne jedlo alebo na drink. Pozrite sa, ako sa dá ušetriť v tomto prípade. Rovnako ako v prípade športu či zábavy.

Autorské právo: alhovik / 123RF Reklamní fotografie


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/4/9/492ed0a3-1beb-434b-9408-5c9dc9473299/referat.sk/web/wp-content/themes/highcriteria-premium-theme/includes/single/post-tags.php on line 7

About author

Related articles

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!