NAKUPUJTE CHEMICKÉ LÁTKY U ŠPECIALISTOV

20 januára, 2020 Zaujímavosti 1200 Views
NAKUPUJTE CHEMICKÉ LÁTKY U ŠPECIALISTOV

Pokiaľ pri svojej výskumnej činnosti, výrobe alebo pre iné špeciálne účely potrebujete rôzne druhy chemikálií, je vhodné spoľahnúť sa profesionálneho distribútora s dlhoročnými skúsenosťami v tejto oblasti. Dostupnú ponuku vám priblížime v našom článku.

Profesionálny prístup, skúsenosti a rozsiahla ponuka

Potreba využitia chemických látok sa môže spájať s prácou, výskumom alebo vývojom prebiehajúcim v laboratóriách, zdravotníckych zariadeniach, výskumných ústavoch či na pôde univerzít alebo dohľadových orgánov štátnej správy. Všetci títo zákazníci majú možnosť obrátiť sa na spoločnosť Alchimica, ktorá sa distribúciou čistých aj špeciálnych chemikálií zaoberá už od roku 1996. Jej ponuka zahŕňa vyše 60 tisíc chemických látok od uznávaných svetových výrobcov, ako napríklad Glentham Life Sciences, J&K Scientific, Panreac Applichem, Molekula alebo Carlo Erba Reagenti. Ich sortiment je použiteľný pre potreby chemického, potravinárskeho, farmaceutického priemyslu aj v rámci vedeckých odborov, akými sú biochémia, genetika či chemická syntéza.

Predaj chemikálií je realizovaný prostredníctvom prehľadného internetového obchodu, v ktorom možno vyhľadávať jednotlivé látky pod ich anglickým označením alebo s pomocou čísla CAS. Menšie množstvá sa dajú jednoducho a pohodlne objednať cez e-shop a pokiaľ máte záujem o väčší objem, môžete kontaktovať špecialistov z informačného servisu obchodu. Pokiaľ navyše vykonáte objednávku v hodnote nad 79 eur, dopravu máte zadarmo. Ponuka zvýhodnených produktov je pravidelne aktualizovaná a aj v rámci samotného e-shopu pribúdajú postupne nové praktické funkcie, ako napríklad možnosť priameho nákupu prípadne stiahnutia objednávky pre nákupné oddelenie.

Jeden príklad za všetky

K často hľadaným a požadovaným chemickým látkam sa radí popri iných napríklad formaldehyd využiteľný pre predovšetkým za účelom výroby ďalších chemikálií. Dodávaný je v rozličných percentuálnych koncentráciách a s rôznym objemom. Zvoliť si tak môžete konkrétny produkt v závislosti od vašich potrieb a požiadaviek, pričom pri vyhľadávaní sa dá vychádzať z odporúčaných výrobkov alebo si nechať dostupné výrobky zoradiť od tých najlacnejších k tým najdrahším.

About author

Related articles