Investujte do svojho vzdelania! Štúdium MBA je aj na Slovensku

13 júna, 2016 0 Comments Zaujímavosti 3022 Views
Investujte do svojho vzdelania! Štúdium MBA je aj na Slovensku

V súčasnej dobe je vzdelanie veľmi dôležité. Čím vyšší stupeň vzdelania máte, tým atraktívnejšiu pracovnú pozíciu obsadíte. V kariérnom živote možno mierite vyššie ako vaši rovesníci, a preto je pre vás pripravené štúdium MBA. Poteší vás, že titul MBA, hoci je spoplatnený, je medzinárodne uznávaný. A môžete tak zabodovať u nadnárodných korporáciách. V nasledujúcich riadkoch vám predstavíme programy vzdelávacej inštitúcie Cambridge Business School.

Cambridge Business School je prestížna inštitúcia, ktorá poskytuje záujemcom odborné manažérske vzdelanie. Vo svojom portfóliu má konkrétne tri druhy, a to MBA, BBA a LLM, pričom prvá je najžiadanejšia. Všetky tri programy sú zostavené formou dištančného štúdia v kombinácii s modernými e-learning nástrojmi.

Master of Business Administration, ako znie celý názov štúdia MBA, je profesijný vzdelávací program určený pre všetkých záujemcov s ukončenou vysokou školou minimálne na stupni bakalára. Ale štúdium MBA otvára tiež dvere manažérom s dlhoročnou praxou. A ak nemáte ešte vysokoškolský titul, môžete absolvovať najprv BBA štúdium, ktoré vás na MBA pripraví.

Ponuka programov MBA

Vybrať si môžete z niekoľkých rôznych špecializácií MBA, a to konkrétne Management a leadership, Management v zdravotníctve, Sales management, Executive management, Finančný manažment a účtovníctvo, Manažment vo verejnej správe, Marketing a Public Relations, Medzinárodné vzťahy a európske štúdie, Personálny manažment, Private Law a Management obchodu.

Nespornou výhodou je, že toto profesijné štúdium je úplne flexibilné, teda maximálne vyhovuje aj časovo vyťaženým jedincom. Hoci štúdium prebieha v českom jazyku, škola akceptuje tiež slovenských uchádzačov o štúdium. Podajte si prihlášku na Cambridge Business School čo najskôr.

Autorské právo: alexmillos / 123RF Reklamní fotografie


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/4/9/492ed0a3-1beb-434b-9408-5c9dc9473299/referat.sk/web/wp-content/themes/highcriteria-premium-theme/includes/single/post-tags.php on line 7

About author

Related articles

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!