Aj strecha vášho auta môže na cestách vyzerať skvele.

6 februára, 2016 0 Comments Zaujímavosti 2573 Views
Aj strecha vášho auta môže na cestách vyzerať skvele.

Chystáte sa na dlhší rodinný výlet alebo sa chystáte na lyžovačku? V tom prípade sa nezaobídete bez strešného boxu, ktorý vám poskytne úložisko pre vašu výbavu a batožinu a poskytne vám ďalší úložný priestor bez toho, aby ste boli vo vlastnom aute utláčaný.

To a ešte omnoho viac ponúkajú kvalitné strešné boxy. Pokiaľ ale na chcete na cestách vyzerať dobre a chcete, aby bol strešný box zároveň dizajnovo pôsobivý, existujú strešné boxy, ktoré vám na cestách ponúknu ešte viac než kvalitu a spoľahlivosť. Jedným z nich je aj strešný box Thule Excellence XT.

 Strešné boxy 3

 

Nadčasový elegán na každej ceste

 

Strešný box Thule Excellence XT je jedným zo strešných boxov, s ktorým sa na cestách budete cítiť skutočne výnimočne. Svojim dizajnom doslova púta pozornosť. Vybrať si môžete z čiernej alebo titánovej verzie. Obe vyzerajú skvele a je len na vás, čo sa vám viac zapáči.

Okrem jeho dizajnových predností vyniká aj svojimi vlastnosťami a vybavením. Tento strešný box svojim vlastníkom ponúka omnoho viac, než ostatné strešné boxy. Jeho aerodynamické prvky sú vylepšené o difuzér, ktorý usmerňuje prúdenie vzduchu okolo vášho vozidla čím vám na cestách nebude vytvárať žiadne obmedzenia.

Strešné boxy 2

Okrem toho je vybavený ďalšími HI-TECH novinkami akými sú napríklad integrovaný systém pre rýchle upevnenie alebo automatická fixácia zaťaženia. Vaša batožina a interiér boxu bude chránený pred neželanými pohybmi počas jazdy a vaša batožina bude chránená pred zlodejmi, vďaka centrálnemu uzamykaciemu systému.

Súčasťou setu,  ktorý by ste si zakúpili bude aj ochranný obal, ktorý vám poslúži v čase, kedy strešný box nebudete aktívne využívať. Elegán, ktorý vynikne na každej ceste a zároveň vám ponúkne niečo, čo vám neponúknu ostatné strešné boxy.

Tento a mnoho ďalších strešných boxov, nosičov, snežných ale aj textilných reťazí a ďalších doplnkov pre vaše auto môžete nájsť na stránke pneumatiky.sk.

 

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/4/9/492ed0a3-1beb-434b-9408-5c9dc9473299/referat.sk/web/wp-content/themes/highcriteria-premium-theme/includes/single/post-tags.php on line 7

About author

Related articles

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!