Nožnicový stan nedovolí počasiu pokaziť žiadnu párty

29 septembra, 2022 Zaujímavosti 1149 Views
Nožnicový stan nedovolí počasiu pokaziť žiadnu párty

Akcie pod šírym nebom sú veľmi obľúbené. Pokaziť ich však dokáže počasie. Vo väčšine prípadov tomu však dokážu zabrániť nožnicové stany.

Kto nemá poriadny párty stan, nech radšej vonkajšie akcie ani nerobí. Sú to totiž práve nožnicové party stany, ktoré vedia zabrániť katastrofe. Dažďom premočeným dezertom, vode miesto vína v pohároch, aj plávajúcemu menu. Stačí pritom tak málo – kúpiť si kvalitný nožnicový stan.

Praktický a univerzálny pomocník

S dáždnikom si u vonkajších akcií nevystačíte. Pomocníkmi sú mobilné stany. Hodia sa ako zastrešenie akcií – súkromných, verejných aj firemných. Tiež je ich však možné využiť ako plnohodnotné predajné promo stánky a predajné stánky.

Nevyspytateľnosť počasia je u vonkajších akcií veľmi problematická. Naviac vadiť môže nielen dážď, ale aj príliš intenzívne slniečko, kedy je potrebné pritienenie. Pre oba tieto prípady sa dajú využiť mobilné nožnicové stany. Majú nepremokavé strechy a ochranu pred nepriaznivým počasím zvyšujú tiež bočné textilné panely. Ich použitie je voliteľné.

Mobilné nožnicové stany sú variabilné aj čo sa týka veľkosti. Ten najmenší sa predáva v rozmere 2×2 m, ten najväčší ako 3×6 m. Medzi tým sú ďalšie rozmerové varianty. Veľkosť zastrešenej plochy však môže byť ešte väčšia. Stačí k tomu spojiť dva či niekoľko stanov dohromady. Sú na to pripravené, Vďaka tomu môžete zastrešenú plochu tvoriť ako skladačku. Trebárs do tvaru L či U.

Predajný stánok vždy po ruke

Prichádza pre predaj najvýznamnejšie obdobie – to predvianočné. Mnohí predávajú na rôznych akciách a trhoch. Môže ísť o predaj, aj o ponuky rôznych služieb. Nie vždy však je príjemné byť závislými na prenájme stánkov a predajných priestorov. Nehodil by sa vám vlastný predajný stánok? Využitie nájde vo firmách aj u živnostníkov. Ak ho práve nepoužívate pre biznis, dá sa použiť trebárs na záhrade ako mobilný záhradný pavilón. Šetriť ho nemusíte. Kvalitní nožnicový stan od firmy Mutton skutočne niečo vydrží a dajú sa k nemu dokúpiť taktiež náhradné diely.

About author

Related articles