Ako si vybrať šperky na stužkovú

22 januára, 2016 0 Comments Zaujímavosti 2451 Views
Ako si vybrať šperky na stužkovú

Stužková je pre každého stredoškoláka veľká udalosť a ako to už býva, žiadna veľká udalosť sa nezaobíde bez veľkých príprav. Musíte vymyslieť a nacvičiť program, nájsť vhodné miesto, zabezpečiť skvelé jedlo, pitie a výzdobu. No pre mnohých je ešte dôležitejšie to, ako budú vyzerať. Kto by nechcel očariť? Chlapci pátrajú po skvelom obleku a dievčatá, teda už dámy, hľadajú dokonalú róbu. A keď ju nájdu, nevedia, aké šperky si k nej vybrať. Hodia sa k nej viac strieborné alebo zlaté náušnice? Aký náhrdelník zvoliť? Na čo sa zamerať? Na všetky tieto otázky nájdete odpovede v týchto riadkoch.

 

Nepreháňajte to3751

Hľadať šperky bez toho, aby ste mali kúpené alebo aspoň vyhliadnuté šaty na stužkovú, je takmer nemožné. Preto sa zamerajte na šperky až potom, čo budete stopercentne vedieť, v akých šatách idete. A tomu prispôsobíte aj šperky – majú vaše šaty ši kabelka strieborné detaily? Zvoľte si strieborné náušnice, náhrdelník a aj ostatné doplnky. Ladiť je veľmi dôležité, no ešte dôležitejšie je, aby ste to neprehnali a nevyzerali trblietavo ako vianočný stromček. Na čo si musíte dať pozor?


Iba jeden výrazný kúsok

Vybrali ste si výrazné šaty? Doplňte ich menej nápadnými šperkami, tento večer bude hlavnou hviezdou vaša róba. No keď ste stavili na jednoduchosť, oživte ju jedným kusom výrazného šperku. Vyberte si výrazný náhrdelník, náušnice alebo zlatý prsteň, no nikdy nekombinujte viacero žiarivých šperkov – pobili by sa medzi sebou a to by nevyzeralo dobre.

 491

Nevyberajte šperky iba podľa šiat

Zladiť svoje šperky by ste mali nielen so šatami a vašou kabelkou, ale aj účesom, ktorý si na tento výnimočný večer zvolíte. Keď máte krátke vlasy, zvoľte si ako výrazný kúsok náušnice, ktoré super vyniknú. Rozhodli ste sa pre dlhé rozpustené vlasy? Vtedy náušnice nemajú veľkú šancu vyniknúť, a preto by mal byť výraznejším kúskom náhrdelník alebo náramok. Dajte si na tom záležať, ale netlačte príliš na pílu, lebo v tomto prípade je menej stokrát viac.  

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/4/9/492ed0a3-1beb-434b-9408-5c9dc9473299/referat.sk/web/wp-content/themes/highcriteria-premium-theme/includes/single/post-tags.php on line 7

About author

Related articles

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!