Aké výhody prinášajú KLT boxy pre automotive?

20 októbra, 2019 Zaujímavosti 1382 Views
Aké výhody prinášajú KLT boxy pre automotive?

Ak vaša firma pôsobí v sektore automotive, pravdepodobne sa často stretávate s transportom a skladovaním rozličných typov súčiastok a produktov. Ak chcete tovary skladovať a prepravovať čo najvýhodnejšie, zvážiť by ste mali kvalitné KLT boxy. Prečo?

Hoci prepravné boxy sa môžu na prvý pohľad javiť ako minoritná vec, na ktorej až tak pri preprave a skladovaní tovaru nezáleží, opak je pravdou. Prepravné boxy majú mnoho úloh, ktoré ak neplnia dostatočne dobre, zbytočne spôsobujú komplikácie a znižujú efektivitu celého transportu a skladovania tovaru. Problémom sú najmä nekvalitné KLT boxy, ktoré zoženiete u mnohých predajcov. Hoci na prvý pohľad zaujmú lákavou cenou, pri dlhodobej záťaži v automotive sektore vyplávajú na povrch ich nevýhody plynúce z nižšej kvality. Jedine kvalitné KLT boxy prinášajú technológie, ktoré skutočne zefektívnia procesy vo vašej firme. Naviac potešia rôznymi praktickými riešeniami, ktoré zjednodušia život každému, kto s nimi príde do kontaktu.

KLT boxy – ideálne pre automotive?

Plastové KLT boxy v sebe spájajú viacero pozitívnych vlastností, ktoré sú výhodné pre automotive sektor. V prvom rade je to ich vysoká odolnosť a nosnosť. Strojárske súčiastky sú zväčša pomerne ťažké, kvalitným KLT boxom však nebudú robiť žiaden problém. Jednoduchá je aj údržba – plastové boxy sa jednoducho a rýchlo umývajú. Poteší aj odolnosť voči chemickým látkam, s ktorými pravdepodobne pri svojom pôsobení v automotive neraz prídu do styku.

Pri preprave zas zaujme možnosť stohovania a vertikálneho ukladania KLT prepraviek na seba. Vďaka tejto možnosti výrazne šetria priestor, vďaka čomu zefektívňujú prepravu a skladovanie, plus šetria náklady. KLT boxy zoženiete v rôznych podobách, rozmeroch a dizajnoch, je už len na vás vybrať si taký, ktorý bude plne zodpovedať vášmu využitiu. Kvalitné KLT boxy zoženiete v ponuke spoločnosti Schoeller Allibert. A efektívna logistika sa môže začať!


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/4/9/492ed0a3-1beb-434b-9408-5c9dc9473299/referat.sk/web/wp-content/themes/highcriteria-premium-theme/includes/single/post-tags.php on line 7

About author

Related articles