Najprv povinnosti, potom Londýn

25 mája, 2015 Anglický jazyk , Zaujímavosti 3315 Views
Najprv povinnosti, potom Londýn

Blíži sa koniec semestra, všetky povinnosti máte splnené až na jednu. Nieže by bola najhoršia a nevedeli si s ňou poradiť, iba ste mali povinností vyše hlavy a táto vám ostala úplne nakoniec. Splníte ešte túto jednu a prázdniny sa môžu začať. Dohodli ste sa, že s partiou navštívite metropolu Anglicka. London Calling, ako spieva The Clash, a vy sa už tešíte na všetky tie Big Beny, Buckinghamské paláce a Trafalgárske námestia.

Posledná povinnosť je najhoršia

Poznáte to, všetko urobíte ľavou zadnou a až tá posledná vec, ktorá za všetkým dokáže dať bodku, vám dá najviac zabrať. Je to tým, že sa neviete dokopať? Nakopnite sa a napíšte seminárnu prácu, ktorú ste už dávno mali mať hotovú, alebo si ju dajte niekomu napísať. Hlavne, aby ste to už mali za sebou a mohli sa pripraviť na legendárnu akciu, na ktorú ste sa tešili polroka dopredu.

Pripravte sa na všetko, nemôžete zaváhať, lebo keď seminárnu prácu neodovzdáte v riadnom termíne, budete predmet prenášať. A to by bolo veľmi nepríjemné. Skontrolujte si, či máte dosť papiera na tlačenie, dosť toneru v tlačiarni, obal na odovzdanie. Čokoľvek, čo by mohlo narušiť plynulý priebeh splnenia tejto vašej povinnosti. Poznáte to, náhoda je blbec, a keď sa vám pritrafí v takomto momente, nie je to nič príjemné.

A letíme!

Nakoniec sa všetko podarilo. Seminárnu prácu ste načas odovzdali a kričíte: „Veľkomesto, otvor náruč.“ Letenky do Londýna sú zabookované, ubytovanie rezervované, batožina zbalená a môže sa ísť, teda letieť. Najviac sa tešíte na zápas anglickej Premier League, ktorý pre vás bude rozhodne najväčším zážitkom. Vidieť naživo londýnsky Arsenal proti rivalovi z Tottenhamu v jednom z najväčších futbalových derby v Anglicku bude na nezaplatenie. Ale vy ste za to zaplatili a poriadne tučne, ale ako je najlepšie minúť svoje peniaze? Presne tak, na zážitky.

 Photo by Vichaya Kiatying-Angsulee / freedigitalphotos.net


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/4/9/492ed0a3-1beb-434b-9408-5c9dc9473299/referat.sk/web/wp-content/themes/highcriteria-premium-theme/includes/single/post-tags.php on line 7

About author

Related articles