5 vychytávok, ktoré študenti používajú pri skúškach

26 novembra, 2019 Praktické pomôcky , Zaujímavosti 1152 Views
5 vychytávok, ktoré študenti používajú pri skúškach

Študenti sú národ vynaliezavý a o tom svedčia aj mnohé zaujímavé vychytávky, ktoré používajú pre nie celkom čistú hru na skúškach a iných školských testoch. Ktoré z nich sú najefektívnejšie? Prezrite si náš zoznam.

Sluchátko

Toto vám môže pomôcť aj pri obhajobe vašej diplomovej práce, keď stratíte niť. Jednoducho si celú svoju prezentáciu alebo odpoveď nahráte do telefónu a cez malé bluetooth slúchadlo pustíte rovno do ucha. Jednoduché.

Telefón

Vyhľadávanie v PSF súboroch je pomocou funkciu hľadať rýchle ako blesk. Ak sa na študentov nikto nepozerá, pravdepodobne majú všetci pod lavicou telefón a hľadajú odpoveď na otázky v teste z elektronických skrípt.

Sluchátko vol. 2

Tento spôsob sa podarilo povýšiť na novú úroveň. Na chodbe sedí váš spolužiak, s ktorým po celý čas telefonujete a ten vám hľadá otázky v knihách alebo na internete. Stačí, ak mu na začiatku testu odfotíte otázky.

Výmena testov

Dostali ste viac variantov testov aby ste neodpisovali od spolusediaceho? Sedia vám jeho otázky viac? Výmena testov je jednoduchý a pritom nie až tak nelegálny spôsob, ako napísať skúšku na lepšiu známku.

Zámena človeka

Medzi najťažšie spôsoby podvádzania, ktoré nikomu neodporúčame, je vydávanie sa za niekoho iného. Študenti si vymenia ISIC karty a idú napísať test za svojho spolužiaka. Ak je vás v odbore niekoľko stoviek, nie je problém stratiť sa v dave.

About author

Related articles